СБУ проводить безпекові та перевірочні заходи в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП). ФОТО

Новини СБУ проводить безпекові та перевірочні заходи в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП). ФОТО Вчора
Служба безпеки України проводить контррозвідувальні безпекові заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ (МП) у Івано-Франківську.

Заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Зокрема, враховуючи збройну агресію рф, зростають ризики вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів та здійснюють перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для:

– перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского міра»;

– недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян країни-агресора, зберігання заборонених предметів тощо;

– убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.


Управління СБ України в Івано-Франківській області
Читайте також: СБУ перевірила приміщення УПЦ (МП) на Буковині: знайшли методички з москви, російське громадянство та посвідчення окупантів. ФОТО

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни