Save Pets of Ukraine: стартувала ініціатива з допомоги чотирилапим під час війни

В Україні запустили запустила ініціативу Save Petsof Ukraine— координаційний штаб, що фіксує проблеми власників тварин, зооволонтерів і притулків,  котрі виникли у них в зв’язку з російським вторгненням у нашу країну. 
Як повідомили Фіртку організатори координаційного штабу через спеціально створений фонд вони допомагатимуть забезпечити чотирилапих харчуванням, медикаментами, логістикою при перевезенні в безпечні місця тощо. 

“Заручниками війни стали домашні улюбленці, які лишаються без доступу до харчування і ветеринарних послуг. Багато тварин покинуті на вулиці, а притулки перебувають на межі виживання”, – зазначили волонтери. 

Залишки кормів швидко закінчуються. У небезпечних точках магазини не можуть працювати. За оцінками компанії, поставок продукції немає або вони мінімальні. На складах дистриб’юторів та операторів ринку є товарні запаси. Це дозволить кілька тижнів забезпечити чотирилапих кормом. Проте немає логістики доставки продукції у східні та південні області України. Ця проблема вимагає якнайшвидшого розв’язання.  

Штаб ідентифікує потреби і допомагає їх закривати фізично та інформаційно. Для цього потрібні донації ззовні. Зараз компанія Kormotech лобіює внесення змін до Закону України «Про гуманітарну допомогу» в частині надання статусу гуманітарної допомоги товарам для тварин.
Волонтери звертаються до законодавців з проханням про такий статус для: 

  • корму для домашніх тварин —‌ ‌котів, собак, птахів, гризунів та інших улюбленців; 
  • амуніції —‌ нашийники, повідці, намордники, клітки, переноски; 
  • медикаментів для тварин.

Це допоможе почати ввезення цих товарів для домашніх тварин як гуманітарної допомоги і врятувати сотні тисяч життів. Ініціатива також висвітлюватиме масштаб катастрофи для підсилення тиску на гравців petcare індустрії РФ у припиненні війни. 
В координаційному штабі будуть вдячні будь-якій допомозі з порятунку котів та собак в Україні. Детальніше про те, як долучитись тут

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни