САП наполягає на арешті ексголови Верховного Суду Князєва – Новини України

САП наполягає на арешті ексголови Верховного Суду Князєва - Новини України

Фото: УНІАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура буде добиватися арешту колишнього колови Верховного Суду Всеволода Князєву, який попався на хабарі. Про це сказано у заяві САП.

– 17 травня 2023 року керівник САП звернувся до Вищої ради правосуддя з поданням про надання дозволу на утримання під вартою колишнього Голови Верховного Суду, який разом з адвокатом підозрюється в одержанні 2,7 млн доларів США неправомірної вигоди. Засідання призначено на 11:00 год. 18 травня 2023 року. Про результати розгляду подання буде повідомлено додатково, – сказано у повідомленні.

Судді Верховного суду 16 травня на екстренному засіданні висловили недовіру Князєву. Це означає, що він втратив посаду голови Верховного суду, але все ще залишається його суддею. Питання його відсторонення, затримання та арешту знаходиться у компетенції Вищої ради правосуддя.

Князєва затримали 15 травня на хабарі у 2,7 млн доларів, які він отримав від олігарха Констянтина Жеваго за рішення суду на його користь. Сам Жеваго відкинув звинувачення у причетності до хабаря.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни