Руслан Марцінків звернувся до мешканців громади та бізнесу з проханням зменшити споживання електрики – Новини Івано-Франківська

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків попереджає, що 20 жовтня, по всій території України запроваджують обмеження на користування електроенергією. Та нагадує, що з 7 години ранку до 23 вечора, треба мінімізувати використання електроенергії.

“На жаль, ворог наносить удари по енергетичній системі нашої держави. Тому можливі відключення певних підстанцій в Івано-Франківську. Нам терміново потрібно зменшити споживання електрики. Таке рішення ухвалено по всій Україні… Також просимо обмежити споживання підприємства. Звертаюсь до бізнесу, підприємців максимально відключити все електричне. Давайте гарно спрацюємо, щоб не було погодинних відключень. Адже, розуміємо, якщо електрики не буде довший період – це потягне за собою проблему з теплопостачанням, водопостачанням. Ми робимо певні заходи, перестраховуємось, однак необхідно мінімізувати споживання електроенергії. Дякую за розуміння. Дякуємо ЗСУ. Все буде Україна!”, – каже очільник міста. 

 

Руслан Марцінків звернувся до мешканців громади та бізнесу з проханням зменшити споживання електрики

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни