Руслан Марцінків вночі патрулював Івано-Франківськ

У зв’язку з відключеним вуличним освітленням в обласному центрі збільшилась кількість патрулів, які охороняють правопорядок цілодобово. До одного із них напередодні вночі долучився міський голова Івано-Франківська. 28 Жовтня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 421 До патрулювання напередодні долучився міській голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

На піше патрулювання працівники ГУНП заступають щодня з 19 години вечора. Вони оберігають правопорядок в центральній частині Івано-Франківська. В мікрорайонах тимчасом посилено несуть службу поліцейські Івано-Франківського районного управління поліції. Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області, інформують “Вікна”

До патрулювання напередодні долучився міській голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Разом з поліцейськими, муніципальною вартою та бійцями добровольчого формування територіальної громади «Галичина» очільник міста перевірив центральну частину міста. Маршрут — вулиці Грушевського, Незалежності та Січових Стрільців. Також патруль звернув увагу на те, що іванофранківці прислухались до прохання економити електроенергію. В місті виявили мінімальне освітлення рекламних вивісок та вітрин.

Патрулювання цієї ночі пройшло спокійно. Значних правопорушень поліцейські не зафіксували. Міський голова Руслан Марцінків подякував правоохоронцям за несення служби.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни