“Рука підтримки” і “Команда року”. “Ґудвеллі Україна” визначила найкращих працівників

Серед традицій провідної агрокомпанії краю — визначення найкращих працівників у різних номінаціях. Знайомимо із переможцями ще шести номінацій за версією самих працівників ТзОВ «Ґудвеллі Україна».

09 Лютого,
2022,
19:00
Калуш

Переглядів: 721


Ірина Педерсен здобула нагороду “Найкращий працівник відділу рослинництва”

«Рука підтримки»

Переможницею у номінації «Рука підтримки» стала Уляна Мазур. Як на робочому місці у «Ґудвеллі Україна», так і в інтерв’ю, Уляна вміло знаходить лаконічні й цікаві відповіді на запитання, виклики чи проблеми.

— Ваша посада в компанії та основні обов’язки?

— Я працюю керівником юридичного відділу і займаюся юридичним захистом інтересів підприємства.

— Яким має бути класний працівник, що працює на вашій посаді?

— Якщо розглянути це запитання з професійного боку, то працівник повинен бути відповідальним, не боятись ризикувати, цілеспрямованим, впевненим, володіти глибокими теоретичними та практичними знаннями в юриспруденції, бути стресостійким, пунктуальним, уважним, мати витримку, бути працьовитим, володіти високими моральними та етичними якостями.

Якщо розглянути мою роботу з менеджерської сторони, то до перелічених якостей я б ще додала здібності організатора, вміння приймати рішення швидко і не затягувати з висновками, бути відкритим та постійно підтримувати своїх колег у їхніх повсякденних завданнях.

— Що найбільше подобається у роботі?

— У роботі подобається дружній колектив, хороші умови праці, взаємопідтримка між колегами, можливість розвиватись та вдосконалювати свої знання.

— До чого треба бути готовим?

— Потрібно бути готовим до постійних непередбачуваних ситуацій.

— Який із останніх проєктів запам’ятався?

— Купівля нерухомого майна «Росан-Агро».

— Ваше життєве кредо або ж фраза чи вислів, який мотивує?

— Життєве кредо: Ніколи не здаватись та впевнено йти до поставленої мети.

— Улюблений фільм/книга? Як відпочиваєте від роботи?

— Улюблений фільм — «Москва сльозам не вірить»;

Книга — «Віднесені вітром» Марґарет Мітчелл;

Відпочинок — це подорожі.

«Найкращий працівник будівельного відділу»

— Уже впродовж п’яти років я працюю у будівельному відділі на посаді машиніста екскаватора і можу сказати з впевненістю, що справді люблю свою роботу, — розповідає переможець у номінації «Найкращий працівник відділу» Михайло Кулик.

Дуже подобається те, що мої особисті цілі та цілі компанії збігаються.

Крім того, дуже заряджають моменти, коли досягаю своєї мети у роботі. Це дає неабиякий енергетичний поштовх рухатися далі.

Озираючись назад, можу сказати, що у нас була низка цікавих проєктів, як дрібних, так і масштабних. Але кожен з них був по-особливому важливим і в кожен із них я вкладав всі свої знання та навички.

У мене в житті є чимало фраз, які мене мотивують рухатись далі, але одне з найголовніших — «Вік живи — вік навчайся».

Ніколи не пізно дізнаватись щось нове і підвищувати свою кваліфікацію. Це дуже важливо і необхідно в нашій професії.

«Найкращий працівник відділу рослинництва»

Енергійна працівниця Ірина Педерсен здобула нагороду «Найкращий працівник відділу рослинництва».

Працьовитість, ідейність та непосидючість — це основні риси, притаманні Ірі. І саме вони роблять її прикладом для інших працівників.

— Я працюю в компанії «Ґудвеллі Україна» P’n’С спеціалістом (простими словами — робота з персоналом), проте у мої функціональні обов’язки входить ціла низка інших, різнопланових завдань, що, здається, я можу майже все, — розповіла Ірина.

Я повністю віддаюся роботі та завжди прагну якісно виконувати свої завдання.

Для інших працівників я є надійною підтримкою.

Люблю працювати в обстановці, яка потребує проявлення ініціативи.

Ніколи не зупиняюся перед труднощами.

Обожнюю спілкування з людьми.

Моєю рушійною силою є мої дві прекрасні донечки-принцески, а надійною опорою — мій чоловік. Вони надають мені крила.

Моєї хоббі: кросфіт та подорожі, моїм улюбленим фільмом є «Форрест Гамп».

Моє життєве кредо: «Let your smile change the world, but don’t let the world change your smile».

«Найкращий працівник відділу тваринництва»

Якщо ти не займаєшся тим що любиш, тоді полюби те, чим займаєшся, — переконана Ольга Петраш, цьогорічна переможниця номінації «Найкращий працівник відділу тваринництва»

— Де навчалась, як проходили перші робочі місяці та чи заслужена нагорода. Що було до «Ґудвеллі»?

— Навчалась у Чернівцях за фахом «міжнародна економіка», навіть закінчила з червоним дипломом. Там же була ц студентській раді, де і стався перший мій досвід організації команди до спільної справи.

Після навчання повернулась у Галич, якраз була вакансія на працівника по догляду за тваринами. По правді, спочатку навіть і не розглядала таку посаду, а потім подумала: чому б і ні? Так і почалась моя історія — з випробувального тижня, який я дала сама собі.

Спочатку дуже боялась, здавалось, що всі свині навколо дуже страшні, великі і хочуть мене з’їсти (Сміється. — Авт.). Але вже за кілька днів звикла до атмосфери навколо і подумала, що просто так я не здамся.

Велику роль у моїй легкій адаптації відіграв мій наставник, який перший місяць ходив за мною крок за кроком, все пояснював, відповідав на мій мільйон запитань і переконував не кидати роботу. Пригадую, як було радісно, коли мені запропонували сортувати маленьких свинок. Приємно, що керівник побачив у мені потенціал в той час і запропонував таку відповідальну роботу.

Через кілька місяців, пам’ятаю, зловила себе на думці, що мені подобається те, чим займаюсь. Друзям, які часто випитують щось про поросят, а завжди з захватом розповідаю про свою роботу.

Останній рік виявився мега-насиченим, наша бригадир дуже довго була відсутня за станом здоров’я, тому мені випала можливість замінити її. Спочатку була у шоці від цієї новини, але потім загорілась і намагалась не підвести колег та керівників. Рада, що мої старання побачили та оцінили.

— А що тримає на роботі?

— Однозначно сама робота з поросятками: я їх люблю. Також стабільність, оплата праці і хороший колектив. Ми тут усі, як друзі, не зважаючи навіть на подекуди велику різницю у віці.

«Працівник року відділу безпеки»

Сьогодні зі своєю професією нас познайомить Наталія Дакус — «Працівник року відділу безпеки». Обліковець бухгалтерської діяльності — така посада передбачає уважність та сфокусованість на робочому процесі.

Діяльність «Ґудвеллі Україна» неможлива без обліку. Це відповідальна і важлива робота, тому без неї не обійтися.

— Що любите у своїй роботі?

— Найбільше подобається, коли все виконано чітко, без помилок. Тоді робота без стресу і це приємно. Моя посада вимагає готовності до нових завдань та викликів. Постійні зміни, різномаїття — мені це подобається, адже я не люблю сидіти на місці та завжди прагну як особистого, так і професійного розвитку.

Улюблене прислів’я Наталії — “Все, що не робиться, — усе робиться на краще”.

— Як відпочиваєте від роботи?

— Люблю подорожувати та й загалом — активний відпочинок, змінювати середовище та пізнавати нове в житті.

— Що Ви відчували, коли отримали перемогу в номінації «Працівник року відділу безпеки»?

— Насправді, це було приємним сюрпризом і я не одразу зрозуміла, що мова йде про мене. Але це нагорода — це не тільки моя заслуга. Це велика командна робота, адже самостійно я б не досягла таких результатів.

Хочу висловити вдячність колегам та нашому керівнику за злагоджену співпрацю, справжню дружбу та приємний колектив, за розуміння і підтримку, за яскраві моменти і цікаві ідеї в роботі. Поодинці працювати важко, тому тільки спільно ми можемо досягати нових висот!

«Команда року»

Знайомтесь — це Василь Когут і Дмитро Федорців із бригади обслуговування свердловин.

Це досить невеличка команда, але їхній внесок для компанії — величезний!

Адже тільки вони двоє обслуговують усі свердловини, що, у свою чергу, забезпечує процес безперебійного водопостачання на всіх наших фермах.

«Я вважаю, що дуже важливо виконувати роботу швидко, якісно за будь-яких обставин», — ділиться Василь.

І, справді, робота у бригади — дуже непередбачувана та незапланована. Але, як свідчить практика багатьох років, хлопці звикли до цього темпу і, більше того, — справляються з цим на відмінно. Показники, які виміряють безперебійну роботу свердловин за останній період – неймовірні!

Перша частина публікації “Колектив “Ґудвеллі Україна” визначив найкращих працівників” — за посиланням.

Пресслужба ТзОВ «Ґудвеллі Україна»

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни