Рух Хрещатиком перекрили на тиждень через виставку пошкодженої техніки, яку проводить Офіс президента – Новини України

Рух Хрещатиком перекрили на тиждень через виставку пошкодженої техніки, яку проводить Офіс президента - Новини України

Фото: Getty Images

Київська міська влада не влаштовуватиме масових заходів на День Незалежності-2023. Проте за дорученням Офісу президента, на Хрещатику проведуть виставку зразків пошкодженої російської техніки. Через це рух вулицею перекриють на тиждень. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

– Як поінформували міську владу листом з Офісу Президента, на державному рівні на Хрещатику планують провести виставку зразків пошкодженої ворожої техніки. У звʼязку з цим від сьогоднішнього вечора перекриють рух Хрещатиком на відрізку від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького. Водночас рух вулицею Богдана Хмельницького — від Хрещатика до вулиці Володимирської — відкриють сьогодні о 23:30, – написав Кличко.

Департамент транспортної інфраструктури уточнив, що через перекриття Хрещатику змінять маршрут автобусів на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської буде організовано:

автобуси маршруту № 62 – від Ботанічного саду до вул. Хрещатик за власним маршрутом, далі – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд (у зворотньому напрямку вул. Велика Житомирська) –    вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за власним маршрутом; автобуси маршруту № 114 – від залізничного вокзалу «Центральний» до вул. Хрещатик за власним маршрутом, далі – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд (у зворотньому напрямку вул. Велика Житомирська) – вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за власним маршрутом.

Раніше голова столичної міської військової адміністрації Сергій Попко повідомив, що рух Хрещатиком перекриють з 20 до 28 серпня через підготовку та проведенням святкових заходів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни