Руслан Марцінків розказав, як Івано-Франківськ допомагає Миколаєву під час цієї війни – Новини Галича

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в інтерв’ю на РАІ розповів, як місто допомагає Миколаєву – місту, яке майже щодня обстрілюють росіяни, повідомляє «Галицький кореспондент».

Війна йде понад 200 днів, і тільки 27 днів за усі дні Миколаїв не обстрілювали.

«Мер Миколаєва нам подякував з допомогу, це подяка усім нам, – каже Марцінків. – Ми направляли різну допомогу за цей час. А зараз 22 працівники, у тому числі і два керівники комунальних підприємств перебувають у Миколаєві і роблять елементарні роботи».

Там треба вікна вставити. Там розчистити драмтеатр, у який поцілили рашисти.

У Миколаєві зараз проблеми з працівниками, тому що частину працівників комунальних підприємств взяли в ЗСУ, інша частина виїхала. В місті із 600 тисяч залишилося 250,  основному це люди старшого віку. Тому ця допомога потрібна, з боку Івано-Франківська.

«Хочу подякувати нашим комунальникам, за те що кожен на своєму фронті, але допомагає. Вчора ми теж передали допомогу разом із Мальтійською службою допомоги. Ми відправили найнеобхідніше: теплий одяг, харчі для людей старшого віку, воду. Чому воду? Бо в них там тільки технічна вода в кранах. Її не можна пити навіть кип’яченою. Також гігієнічні засоби передали і ліки», – поділився очільник Івано-Франківська.

Також читайте про те, що 22 тонни соціального вантажу вирушили з Івано-Франківська в Миколаїв.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни