Руслан Марцінків розповів, як можна допомогти Збройним Силам України – Новини Галича

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у щоденному ефірі повідомив, що саме зараз потрібно Збройним Силам України.

За словами мера, потрібно і записуватися в ЗСУ, і допомагати матеріально, продуктами чи засобами захисту.

“Дякую усім, хто це робить – хто став на облік у військкомат, хто перерахував свій вклад на допомогу військовим, хто поділився ліхтариками чи засобами захисту. Дякую усім, хто допомагає з-за кордону. За перекази коштів, за передачу амуніції, яку дуже важко дістати в Україні. Номери для контакту: 0342 53 58 32 та 099 06 18 327. Також дякую відважним водіям, які перевозять важливу допомогу у гарячі точки”, – сказав Руслан Марцінків.

Також в Івано-Франківську формується добровольчий підрозділ тероборони. Туди можуть вступити бажаючі, які з тих чи інших причин не служать зараз у лавах ЗСУ. Їхня робота зосереджена на охороні громади та стратегічних об’єктів. Запис за номером: 068 065 74 88.

До слова, вже понад сто чоловіків-переселенців пішли служити! Ще орієнтовно стільки ж стали на облік. Також закликаємо чоловіків повертатися з-за кордону і ставати до лав ЗСУ.

Загалом вже 66 224 чоловіків повернулися з-за кордону, щоб захистити свою країну – про це повідомив міністр оборони України.

“Зараз для бійців маємо потребу у бандажах, дуже потрібен Celox, джгути, щоб спиняти кров. Хто має можливість дістати – передавайте. Також в нашій громаді налагодили виробництво бронежилетів на потреби тероборони. Виготовляємо та будемо забезпечувати ними бійців”, – додав Руслан Марцінків.

  • Читайте також: 

    Франківські волонтери на вокзалі роздають біженцям їжу та засоби гігієни

    На Івано-Франківщині прийняли вже понад 26 тисяч біженців

    На Прикарпаття прибула гуманітарна допомога від Червоного Хреста з Румунії

  • Категорії: Війна, Життя, Новини, ОфіційноПомічено: допомога, ЗСУ, Марцінків, тероборона

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни