Розвідка: РФ сховала свою авіацію вглиб країни від ударів ЗСУ – Новини України

Розвідка: РФ сховала свою авіацію вглиб країни від ударів ЗСУ - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські військові об’єкти розташовані на відстані не менше 200 км від кордону, щоб уникнути можливого удару HIMARS, що має дальність поразки 80 км. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов у коментарі ” Kyiv Post “.

Згідно з останніми даними розвідки, Росія може використати свою авіацію на сході України. Юсов підкреслив, що Росія продовжує наступ на сході України в рамках плану РФ щодо захоплення територій Донецької та Луганської областей до кінця березня.

– Ми маємо інформацію про наявність приблизно 450 літаків тактичної авіації (не стратегічних бомбардувальників) і близько 300 вертольотів, половина з них – ударні. Вони розміщені в основному на території Російської Федерації не менше ніж за 200 км від кордону, зосереджені в різних місцях, але за межами нашого обстрілу”, – сказав Юсов.

За його словами, Росії не вдасться завоювати східні регіони України, незалежно від наявності у неї авіації або її відсутності. Також представник ГУР наголосив на необхідності України посилити свою систему ППО та авіацію, включаючи четверте покоління винищувачів F-16 від компанії-виробника США.

Напередодні Financial Times повідомив, що західна розвідка виявила, що Росія накопичує свої військові літаки біля кордонів з Україною. Проте представник командування Повітряних сил Юрій Ігнат спростував ці дані, зазначивши, що для того, щоб стягнути свої літаки та гелікоптери до кордонів України, Росії потрібні відповідні аеродроми та інфраструктура.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни