Розвідка: РФ готує новий раунд дезінформаційної кампанії – Новини України

Розвідка: РФ готує новий раунд дезінформаційної кампанії - Новини України

Фото: t.me/DIUkraine

Політтехнологи Російської Федерації підготували новий раунд дезінформаційної кампанії, націленої на міжнародну дискредитацію України та розпалювання внутрішньополітичних розбратів. Про це повідомляє Telegram-канал Головного управління розвідки.

– Політтехнологи окупанта підготували черговий раунд дезінформаційної кампанії щодо України. Серед аудиторій Німеччини, Франції, Ізраїлю та США ворог планує поширювати теми: “Африканці: Франціє, забирайся! Ласкаво просимо, Росіє”, “Тихоокеанські танці Макрона на граблях”, “На економіку Німеччини очікує обвалення”, “Криза вже прийшла у кожну домівку”, “Справи проти Нетаньяху фабрикувалися за тими самими лекалами, що й справи проти Трампа”. Зокрема, в українському інформаційному просторі Росія готує публікації за темами: “Хто хабар бере, а хто на фронт йде”,
“Політичний спаринг: коли почнеться бій?”, “Гасіть світло – виборів не буде”; “То воєнний чи мирний час?”, – розповіли у відомстві.

Як зазначає ГУР, російські політтехнологи традиційно діють за принципом “Крапля правди на тонну брехні”, а також намагаються знайти та актуалізувати реально існуючі проблеми і болючі точки, у тому числі для західного світу. Як запевняють у розвідці, мета всіх матеріалів одна: переконати українців та їхніх союзників у безперспективності опору, посіяти сумніви й протистояння в антипутінській коаліції та створити враження, що є інші – “важливіші” – проблеми, – додає ГУР.

Зокрема, кожен матеріал має додаток із рекомендаціями щодо бажаних коментарів “від пересічних читачів”, зазначили у розвідці.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни