Розвідка: Після новорічних свят у Росії мобілізують ще півмільйона людей – Новини України

Розвідка: Після новорічних свят у Росії мобілізують ще півмільйона людей - Новини України

Після 15 січня Росія розпочне додаткову мобілізацію, під час якої планується набрати ще 500 тисяч солдатів для війни проти України. Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скибіцький, пише “The Guardian”.

– Ми розраховуємо, що вони будуть здійснювати наступальні дії у Донецькій та Харківській областях, а також, можливо, у Запорізькій, а оборонятимуться – у Херсоні та Криму. Це та кількість людей, яка їм буде потрібна для виконання такого завдання, – сказав представник ГУ розвідки.

За його словами, щоби сформувати військові підрозділи, росіянам знадобиться близько двох місяців. Як зазначив Скибицький, успіх РФ на полі бою залежатиме від рівня підготовки російських солдатів, а також від продовження Заходом постачання зброї та боєприпасів Україні.

Наприкінці вересня Росія провела часткову мобілізацію країни. За даними Кремля, всього було призовано 300 тисяч людей, але російські ЗМІ стверджували, що в указі президента РФ Володимира Путіна йшлося про мобілізацію до мільйона громадян. Тоді росіяни почали виходити на протести, виступаючи проти примусового призову чоловіків для війни проти України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни