Розвідка Британії: РФ почала будувати оборонні споруди навколо Маріуполя – Новини України

Розвідка Британії: РФ почала будувати оборонні споруди навколо Маріуполя - Новини України

Фото: ALEXANDER ERMOCHENKO/REUTERS

Росія готується до глибокої оборони за поточною лінією фронту, щоб запобігти будь-якому швидкому просуванню України в разі прориву. Про це повідомляє у своєму огляді міноборони Британії.

Повідомляється, що РФ почала будівництво оборонних споруд навколо Маріуполя. Для цього ворожі заводи виготовляють бетонні пірамідальні протитанкові конструкції, відомі як “зуби дракона”.

– Ймовірно, “зуби дракона” встановлені між Маріуполем і селом Нікольське і на північ від Маріуполя до села Старий Крим. Маріуполь є частиною російського “сухопутного мосту” з Росії до Криму. “Зуби дракона” додатково відправили для підготовки оборонних укріплень в окупованих Запорізькій та Херсонській областях, – наголосили у розвідці.

У відомстві додали, що РФ укріплює свої позиції по усіх районах окупації. Так, 19 жовтня 2022 року власник групи Вагнера Євген Пригожин заявив про будівництво укріпленої оборонної “лінії Вагнера” в окупованій Росією Луганській області. У розвідці додали, що ця діяльність свідчить про те, що РФ докладає значних зусиль для підготовки глибокої оборони за поточною лінією фронту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни