Розв’язання всіх технічних проблем з авто ŠKODA

ŠKODA – відомий чеський автовиробник, чиї автомобілі добре відомі в Європі та Україні. У Львові Шкода сервіс здійснює недорогий професійний ремонт даних авто. Ми працюємо з усім модельним рядом відомого бренду, забезпечуючи швидке та якісне усунення несправностей будь-яких систем та вузлів автомобіля, про що свідчать чудові відгуки клієнтів.

Щоб отримати високоякісне технічне обслуговування з використанням інноваційних технологій треба звернутись у Гермес Авто на сайт https://germesavto.com.ua/.

Комплексна пропозиція

Наші спеціалісти з обслуговування автомобілів Шкода пропонують широкий спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування та ремонту авто, зокрема:

  • Огляд та технічне обслуговування автомобіля. Заміну масла у двигуні та коробці передач, встановлення нових шлангів та приводних ременів, заливання антифризу та гальмівної рідини, встановлення сальників, фільтрів та інші розхідників.
  • Діагностичне обслуговування. Воно передбачає комп’ютерне тестування та зовнішній огляд для правильного виявлення дефектів і зношених деталей.
  • Ремонтні дії. Несправності в будь-якому компоненті автомобіля виявляються та усуваються.
  • Сервіс МКП та АКП. Відновлення роботи автоматичної та механічної коробки передач після зламання.
  • Обслуговування системи кондиціонування. Діагностика та ремонт автомобільного опалення.
  • Ремонт кузова. Майстри можуть допомогти в усуненні подряпин, вм’ятин, складних викривлень і так далі. Будь-які пошкоджені елементи корпусу замінюються.

Вся робота в нашому автосервісі Skoda, виконується компетентно та на найвищому рівні, ми просто не знаємо, як це зробити інакше. Якщо ви звикли до незмінної якості, відповідати всім критеріям неважко, і наші постійні клієнти це знають.

Чому саме Гермес Авто

Переваги, які наш технічний центр пропонує своїм клієнтам:

  • Індивідуальний підхід до кожного автомобіля та клієнта. Коли люди приходять до нас на обслуговування, вони практично завжди знають, що наші фахівці знайомі з характеристиками автомобіля і їм не потрібно кожен раз пояснювати все «з нуля».
  • Використання передових технологій. Обслуговування Skoda в нашому сервісі – це акуратна зустріч, швидкий і якісний ремонт, запчастини з гарантією. І все це виконується тільки на сучасному обладнанні.
  • Кваліфікований персонал. Всі характеристики обладнання були б нічого не варті, якби в нашому штаті не було професіоналів, які знають всі його можливості та вміння доцільно його використовувати. Співробітники технічного центру постійно навчаються та перепідготовляються, щоб бути в курсі нових технологій ремонту та досягнень у цій галузі.
  • Використання запасних компонентів. Сьогодні ремонт Skoda передбачає використання як оригінальних, так і альтернативних запчастин. Ми працюємо виключно з постачальниками, чия продукція нас не підведе, і ми відповідаємо за якість ремонту.

Ми справді виконуємо все, від дрібного зламання вихлопної системи до обслуговування двигуна.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни