Розслідувачі назвали імена росіян, причетних до удару по багатоповерхівці у Дніпрі – Новини України

Розслідувачі назвали імена росіян, причетних до удару по багатоповерхівці у Дніпрі - Новини України

Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo

OSINT-ком’юніті Molfar ідентифікували особи росіян, які заправляли літаки та ракети перед пуском багатоповерховим будинком у Дніпрі. Також встановлені особи, пов’язані з авіаційним полком, але не входять до його складу. Результати розслідування опубліковано на офіційному сайті Molfar.

В опублікованому списку перераховуються імена командирів екіпажів, льотчиків, технічних та штабних працівників, а також афілійованих осіб, які відвідують урочисті святкування подій полку та присутні на спільних фото як можливі колишні чи резервні військові цього гвардійського полку.

Загалом до переліку увійшли 44 громадяни РФ. За даними розслідувачів, командиром 52 гвардійського авіаполку, який здійснив обстріл житлового будинку у Дніпрі, є Олег Тимошин. Повний список осіб дивіться ТУТ.

Йдеться про атаку, яку війська РФ здійснили 14 січня. Внаслідок удару по багатоповерховому житловому будинку в Дніпрі загинули 29 людей. Ще 73 мирні українці отримали поранення, а доля 40 осіб – залишається невідомою. За даними Повітряних Сил ЗСУ, противник випустив крилату ракету Х-22 з далекого бомбардувальника Ту-22.

Рятувальники вже більше доби продовжують розбирати завали зруйнованого будинку з надією врятувати людей, що вижили. Влада Дніпра оголосила у місті триденну жалобу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни