Розповів біографію Бандери: під Бахмутом взяли у полон в’язня з ПВК “Вагнер”

Під Бахмутом військовослужбовці 2-го штурмового батальйону 3 окремої штурмової бригади взяли у полон бойовика з приватної військової компанії “Вагнер” Руслана Мезенцева, який до початку військової служби відбував покарання у в’язниці. 16 Березня, 2023, 19:00 Україна Переглядів: 252 Російський колишній в’язень розповів біографію Степана Бандери Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Відповідне відео опублікував командир 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук у Telegram. Ще одне відео опублікувала 3-тя окрема штурмова бригада, пишуть “Букви”.

Під час розмови з українськими військовими “вагнерівець” розповів, що 9 років перебував у в’язниці. За його словами, російське командування наказало їм зайняти позиції, й вбивати усіх, зокрема жінок, не жаліти дітей та людей похилого віку. У відповідь на запитання, чи бачив він Пригожина, “вагнерівець” відповів, що ні.

Потім українські військові запитали його думку про Степана Бандеру, на що російський колишній в’язень розповів біографію Степана Бандери.

“Степан Бандера­ — красунчик, адже він боровся за свободу українського народу. Я читав про це. Цікавився історією. Бандера — з хорошої родини, його батько, якщо я не помиляюся, священник. У Степана Бандери було дві вищі освіти. Він постійно стояв за свій народ”, — розповів взятий у полон “вагнерівець”.

Також він зазначив, що українські військові добре з ним поводяться, хоча в росії розповідали, що його розстріляють, якщо він потрапить у полон до ЗСУ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни