РОЗПОВІДАЛИ ПІДПРИЄМЦЯМ ПРО РРО – Новини Івано-Франківська

21 січня  у залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради вже вдруге проведений семінар для суб’єктів господарювання про застосування реєстраторів розрахункових операцій, програмних РРО платниками єдиного податку, організований Управління праці Івано-Франківської міської ради за участі ДПС в Івано-Франківській області. 

 

Начальниця Управління праці Наталія Дмитраш нагадала присутнім про зміни у законодавстві, зокрема про збільшення розміру мінімальної заробітної плати та про відповідне збільшення штрафних санкцій за порушення трудового законодавства, які набрали чинності з 01.12.2021 року.

 

Наталія Зікрата, заступниця начальника ДПС в Івано-Франківській області зазначила, що фахівцями податкової служби постійно проводяться зустрічі з платниками податків, на яких підприємцям нагадують про обов’язок використання реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів) з 1 січня 2022 року.

 

Більш детально про застосування касових апаратів, зокрема про переваги використання програмного РРО, розповів начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС в області Руслан Бойчук. Він проінформував про порядок встановлення програмних РРО та ознайомив з відповідною покроковою відео-інструкцією. Також зауважив, що платники, які бажають зареєструвати програмні РРО можуть отримати інформаційну підтримку в податковій службі, а також за допомогою можуть звернутись до Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації. 

 

  • Зі всією необхідною інформацією можна ознайомитиси на сайті Державної податкової служби України: https://tax.gov.ua/

  • Відеоінструкцію щодо реєстрації програмних РРО можна переглянути за посиланням https://bit.ly/3FwKxiU

 

Про новації щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку 2-4 групи та про порядок ведення обліку товарних запасів фізичними особами-підприємцями проінформував присутніх Володимир Костюк – головний державний інспектор ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

 

 

РОЗПОВІДАЛИ ПІДПРИЄМЦЯМ ПРО РРО

 

РОЗПОВІДАЛИ ПІДПРИЄМЦЯМ ПРО РРО

 

РОЗПОВІДАЛИ ПІДПРИЄМЦЯМ ПРО РРО

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни