Розпочався онлайн-аукціон на підтримку військових з Прикарпаття

Аукціон підтримує голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. 14 Листопада, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 89 На онлайн-аукціоні можна придбати роботу «Україна — це круто, Україна понад усе». Автор: Роман Бончук

Благодійний аукціон проходить на платформі «Violiti», на ньому представлено 66 лотів — це картини, образи, вироби з дерева, кераміка тощо. Кожен охочий має змогу взяти участь у аукціоні та, придбавши знакову річ, допомогти ЗСУ.

Всі лоти розміщені за посиланням https://sxronb.violity.auction/item?lang=uk.

Акціон був оголошений 8 листопада. Кожен учасник з будь-якого куточка світу може зробити внесок у нашу Перемогу.

Івано-Франківська обласна військова адміністрація спільно з ГО “Бандерівських схрон” підготували 65 лотів. Аукціон триватиме до 22 листопада.

Довідка. Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський Схрон” заснований навесні 2016 року пораненими учасниками Революції Гідності та ветеранами російсько-української війни для своїх побратимів. Протягом 2016-2018 років тут проводили відпочинкові заїзди для груп ветеранів. З березня 2017 року одночасно з проведенням заїздів Центр працює як Будинок ветерана, де ветерани у кризових ситуаціях мають можливість тимчасового проживання у колі побратимів.

Попередній благодійний аукціон на підтримку наших прикарпатських воїнів, який відбувся наживо, зібрав понад 3,1 млн гривень.

Прапор України з автографом соліста гурту Kalush Orchestra Олега Псюка, переможця «Євробачення 2022» з піснею «Стефанія», було реалізовано за 95 тис. гривень.

За футболку з автографом українського актора, силача, народного депутата, заслуженого майстра спорту України та володаря титулів «Найсильніша людина України» Василя Вірастюка, яку він надав власноруч, було виручено 25 тис. гривень.

Народний депутат Роман Мулик представив також унікальний лот — боксерську рукавичку Олександра Усика з його підписом, яку придбали за 150 тис. гривень.

Портрет Степана Бандери художника Федора Майка купили за 100 тис. гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни