Розкрито спробу підкупу голови Держлікслужби – СБУ

Розкрито спробу підкупу голови Держлікслужби - СБУ

Фото: СБУ Іноземець пропонував чиновнику 10 тисяч доларів хабара

Іноземець пропонував чиновнику гроші, щоб він надав дозвіл на швидке ввезення в Україну препаратів, віднесених до прекурсорів та наркотичних лікарських засобів.

Правоохоронці викрили підприємця, який пропонував хабар керівнику Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба). Про це повідомляє СБУ у п’ятницю, 9 грудня.

Співробітники спецслужби спільно з НАБУ та САП встановили, що іноземець пропонував чиновнику гроші, щоб він надав дозвіл на швидке ввезення в Україну препаратів, віднесених до прекурсорів та наркотичних лікарських засобів.

Чоловіка викрили та затримали “на гарячому” при спробі передачі неправомірної вигоди у $10 тисяч. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

Попередня правова кваліфікація за статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди посадовій особі (ч.4 ст.369 КК України).

Досудове розслідування цих фактів детективи НАБУ розпочали у листопаді за заявою керівника Держлікслужби.

Нагадаємо, на Київщині затримали чиновника, який вимагав хабар 80 тисяч доларів. За ці гроші керівник апарату райадміністрації обіцяв сприяти ненакладенню арешту на майно.

На Закарпатті затримали за хабарі керівництво митного поста

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни