Розкол і війна: збувається пророцтво прикарпатського мольфара – Новини Галича

Мольфар Нечай з Прикарпаття добре відомий не тільки у рідному краї, але й далеко за його межами.

Більш як 12 років тому віщун передбачив, що в Україні буде війна, але все пройде так, як заплановано. За його словами, з Путіним намагатимуться домовитися, але це дуже лукава людина, яка постійно вдає, що нічого не розуміє. Втім і на нього знайдеться своя сила, пише “Телеграф”. При цьому, як говорив Нечай, якщо кривавий кремлівський диктатор не поступиться, то буде велика біда. Про що конкретно йдеться — невідомо, цього карпатський мольфар уточнювати не став. Оскільки цей прогноз вважають таким, що стосується саме 2023 року, є вірогідність, що «приберуть» главу Кремля вже скоро.

Ще в 2009 році віщун говорив, що Україну чекає розкол. Звісно, багатьох ці слова налякали. Однак Нечай заспокоїв, додавши, що це буде тимчасове явище і вже незабаром країна відновиться. Причому це буде абсолютно нова держава, з якої почнеться відродження іншого світу (ймовірно, під «розколом» мольфар мав на увазі утворення псевдореспублік Л/ДНР та окупацію Криму, а також тимчасове захоплення РФ інших регіонів України).

Після того, як усе закінчиться, українці ще довго згадуватимуть цей важкий час, переказуючи один одному. І вже ніколи стосунки з росіянами не будуть такими, як раніше, казав Михайло Нечай.

Щодо конкретної дати звершення війни в Україні, то її провидець не називав. Інші експерти-езотерики переважно говорять саме про 2023 рік.

Нагадаємо, Михайло Нечай народився на Івано-Франківщині у 1930 році у робітничій сім’ї. Сам він казав, що відчув таємну силу у 8 років. Саме тоді, мовляв, вже вмів зупиняти кров.

Справжню популярність мольфар здобув у 1989-му, коли його запросили забезпечити гарну погоду під час проведення фестивалю «Червона рута». Хай там як, а погода тоді дійсно була кепська і, як кажуть люди, він буквально руками розігнав хмари.

У березні 2010 року Нечай отримав звання Заслуженого працівника культури за понад сорокарічну роботу керівником аматорського ансамблю дримбарів «Струни Черемоша».

 • У Нечая було два сини. Старший Іван служив у ракетних військах. Опромінився і помер від раку. Другий син, Михайло Нечай, працював заступником голови Верховинської РДА.

  Уранці 15 липня 2011 року Нечая було вбито у власному домі. За словами очевидців, чоловік, що намагався два дні потрапити на прийом до мольфара, опинившись наодинці з Нечаєм, зарізав його. Коли після цього він спокійно вийшов із кімнати, то сказав людям, які очікували в черзі, щоби деякий час не заходили туди.

  Особу підозрюваного з’ясували при проведенні оперативно-розшукових заходів у селі Верхньому Ясенові. Увечері 15 липня 2011 року працівники Івано-Франківської міліції затримали підозрюваного у вбивстві. Задля розкриття вбивства було залучено понад сто правоохоронців, які впродовж дня прочісували місцеву територію. Підозрюваного затримали в лісовому масиві біля села Буковця на відстані шести кілометрів від місця скоєння злочину. Ним виявився психічно хворий 33-річний чоловік, що раніше вже був засуджений за вбивство жінки. Після звільнення лікувався від шизофренії.

  Згідно з попередніми показаннями затриманого, він убив Михайла Нечая за те, що той не сприймає і не поважає обряди і норми традиційного християнського віросповідання, а сповідує язичництво.

  До теми: Крах та смерть: карпатські мольфари розповіли, що чекає Путіна після війни

  "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни