Російський терор продовжиться: Шмигаль попередив українців про атаки окупантів на об’єкти водопостачання – Новини Галича

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців бути готовими до атак російських військових на об’єкти водо- і теплопостачання, передає “УНН”.

“На жаль, очевидним є факт, що російський терор продовжиться. Це стосується не лише енергосистеми, але й об’єктів водопостачання та теплопостачання. Перебої можливі, а тому всі мають бути готові: зробити запас технічної та питної води, мати теплі речі, батарейки, ліхтарики, повербанки”, – сказав глава уряду.

Шмигаль зазначив, що Росія готується здійснити теракт на території Херсонщини. Йдеться про замінування дамби Каховської ГЕС. Це може призвести до багатьох тисяч жертв і затоплення десятків населених пунктів.

“Тому ми звертаємося до ООН, ЄС та інших організацій, аби організувати міжнародну моніторингову місію на Каховську ГЕС. У негайному порядку на станцію мають прибути міжнародні спеціалісти разом з українським персоналом”, – додав прем’єр-міністр.

  • Читайте також: Каховську ГЕС окупанти замінували ще у квітні, – ГУР

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни