Російські загарбники знесли пам’ятник Шевченку у Мелітополі – Новини України

Російські загарбники знесли пам'ятник Шевченку у Мелітополі - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

У центрі тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області російські загарбники демонтували пам’ятник Тарасу Шевченку. Про це повідомив мер міста Іван Федоров.

Міський голова уточнив, що знос відбувався пізно ввечері, під час комендантської години. Це з тим, що росіяни бояться місцевих партизанів і народного опору.

– Окупанти Мелітополя настільки хочуть винищити щось українське та силою нав’язати свій “російський світ”, що терор дійшов навіть до пам’ятників, – наголосив міський голова. – При цьому орки настільки бояться народного опору, що, як щури, вилазять зі своїх нір виключно під покровом ночі.

Федоров нагадав, що кілька місяців тому російські окупанти вивісили на головний флагшток міста свій триколор, проте чомусь це зробили посеред ночі. А вчора пізно ввечері, у комендантський час, у самому серці міста демонтували пам’ятник Тарасу Шевченку.

– Його, мабуть, на підвал забрали, адже тільки так і можуть розправлятися із неугодними. Росіяни вважають, що сховавши пам’ятник, вони погасять опір тисяч мешканців, які залишаються в окупації. Проте вже мають зворотний ефект, – запевнив він.

Раніше Федоров розповів, що у Мелітополі росіяни використовують українську символіку для провокацій та терору місцевого населення. Він зазначив, що зараз у місті кількість “туристів” із Росії, серед яких буряти, осетини, “кадировці”, вже перевищила кількість місцевих жителів. Приїжджі росіяни перевдягаються у цивільне та намагаються злитися з натовпом.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни