Російська ДРГ проникла до Сумської області, бійці ЗСУ вигнали їх із боєм – Новини України

 Російська ДРГ проникла до Сумської області, бійці ЗСУ вигнали їх із боєм  - Новини України

Фото: t.me/СергійНаєв

У суботу, 12 серпня, біля одного із сіл Зноб-Новгородської територіальної громади Сумської області на території України проникла російська ДРГ. Група окупантів складалася приблизно із десяти осіб. Про це розповів Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

– У зоні відповідальності Північного стратегічного угруповання військ, неподалік одного з сіл Зноб-Новгородської територіальної громади під час проведення рекогносцирування, військовослужбовцями окремої механізованої бригади було виявлено диверсійно-розвідувальну групу противника, – повідомив Наєв.

За його даними, візуально та акустично спостерігаючи десять озброєних осіб, українські військовослужбовці вступили у стрілецький бій. На допомогу українцям вирушили протидиверсійні резерви від Національної гвардії та прикордонної застави з розрахунками БПЛА. Шквальний вогонь наших захисників змусив супротивника забрати поранених та відступити за державний кордон України. За словами Наєва, відхід диверсійно-розвідувальних сил противник прикривав мінометами 120 мм калібру.

Раніше Україна посилила заходи щодо зміцнення прикордонних районів України після того, як засновник ПВК “Вагнера” ​​провалив свій похід на Москву та осіли на території Білорусії. Наєв перевірив оборону українських військ на північних рубежах одразу у трьох областях – у межах Житомирського, Рівненського та Волинського напрямів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни