Росіяни знущаються з мешканців Токмака і “конфіскують” їхнє житло – Новини України

Росіяни знущаються з мешканців Токмака і "конфіскують" їхнє житло  - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупаційні війська продовжують активно займатися мародерством і знущатися з мирного населення. Тепер стало відомо, що вони почали відбирати житло у мешканців Токмака, який тимчасово перебуває в окупації. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.

– До населеного пункту Токмак Запорізької області прибув підрозділ супротивника з Республіки Бурятія РФ. Військовослужбовці цього підрозділу систематично перевіряють місцевих мешканців на наявність документів на право проживання у власних будинках, – повідомили у Генштабі. – У разі виявлення відсутності документів на реєстрацію права проживання, у людей відбирають усе майно та житло під виглядом “конфіскації” та фізично знущаються з незадоволених місцевих жителів.

Токмак Запорізької області із березня минулого року перебуває під російською окупацією. З початку повномасштабного вторгнення російські окупанти змушують людей відмовлятися від українського громадянства на окупованих територіях. Проте велика кількість українців відмовляються отримувати паспорт РФ. Через це загарбники вдаються до погроз та шантажу українців.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни