Росіяни забороняють місцевим жителям їхати з Енергодара: утримують як живий щит – Новини України

Росіяни забороняють місцевим жителям їхати з Енергодара: утримують як живий щит - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Місцеве населення Енергодару (Запорізька область) не може виїхати з тимчасово окупованого міста, оскільки їх не випускають військові РФ. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

– Російські окупанти тримають мешканців Енергодару у місті заради того, щоб використовувати їх як живий щит. Виїхати з міста неможливо, росіяни нікого не випускають, – розповіли у Центрі.

За даними руху опору, зараз у місті заблоковано близько 10-15 тисяч місцевих із 53 тисяч, які проживали до окупації. Росіяни розміщують серед житлових будинків військову техніку та прикриваються людьми. У ЦНС зазначають, що загарбники чудово розуміють, що зменшення чисельності цивільного населення сприятиме діям ЗСУ щодо деокупації міста, і тому утримуватимуть людей і надалі.

Раніше мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що росіяни також перешкоджають виїзду людей і з його міста. Російські окупанти так і не відкрили виїзд із тимчасово окупованого Мелітополя до підконтрольного Україні Запоріжжя. Депортовані містяни безслідно зникають у Василівці.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни