Росіяни вирішили мобілізувати чоловіків в окупації, прикриваючись “евакуацією” – Новини України

Росіяни вирішили мобілізувати чоловіків в окупації, прикриваючись "евакуацією" - Новини України

Фото: t.me/DIUkraine

Російські окупанти планують створити спеціальні табори для чоловіків призовного віку під час так званої “евакуації” цивільних в окупації. Про це пише прес-служба ” Центру національного опору “.

– За даними “Центру національного опору”, в уряді Росії обговорюють зміни у постанові “Про порядок евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей у безпечні райони”. Одне з питань до обговорення – це процес евакуації військовозобов’язаних чоловіків, – зазначає прес-служба.

У ЦНС додають, що окупанти планують фільтрувати населення на тимчасово окупованих територіях під час так званих “евакуацій” і вивозитимуть чоловіків в окремі табори, де їх передаватимуть у підпорядкування військкоматів. Сама постанова стосується і територій Росії. Тому, ймовірно, росіяни планують протестувати цей процес на СОТ України із подальшим застосуванням на території Росії, зазначили у Центрі.

Раніше ЦНС розповіли, що росіяни на тимчасово окупованих територіях змушують отримувати російські паспорти дітей від 14 років. Інакше їхні батьки сплатять штраф, а надалі можуть позбавити батьківських прав. При цьому всі діти, що народилися після 30 вересня 2022 на захоплених територіях, автоматично стають “громадянами РФ”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни