Росіяни в суботу завдали 5 ракетних ударів, наступають на двох напрямках – Новини України

Росіяни в суботу завдали 5 ракетних ударів, наступають на двох напрямках - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Протягом поточної доби росіяни завдали 5 ракетних ударів і здійснили понад 10 обстрілів із РСЗВ. Про це свідчить зведення Генштабу ЗСУ.

– Протягом поточної доби супротивник завдав 5 ракетних ударів. Під вогонь, зокрема, потрапила громадянська інфраструктура міст Дружківка та Краматорськ Донецької області. Дві ракети типу “Онікс”, запущені з тимчасово окупованого Криму на Одещині, успішно знищено силами протиповітряної оборони. Крім того, окупанти здійснили понад 10 обстрілів із РСЗВ за позиціями наших військ на різних напрямках та цивільній інфраструктурі Херсона. Зберігається загроза ворожих авіаційних та ракетних ударів на всій території України, – розповіли у штабі.

Росія продовжує зосереджувати зусилля на веденні наступальних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямах. На лиманському напрямі намагається відновити втрачене становище. За іншими напрямками ворог зосереджує зусилля на стримуванні дій підрозділів Сил оборони України.

Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони України за цю добу вразили п’ять районів зосередження особового складу, пункт управління та три склади боєприпасів загарбників, додали у штабі.

Українські бійці минулої доби ліквідували ще 420 російських окупантів. Загалом втрати російської армії з початку повномасштабного вторгнення досягли близько 97 690 військових убитими.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни