Росіяни тримають у ямі і морять голодом солдатів, які відмовилися воювати – Новини України

Росіяни тримають у ямі і морять голодом солдатів, які відмовилися воювати  - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На тимчасово захопленій території Запорізької області російські окупанти тримають у ямі та майже без їжі своїх солдатів, які відмовилися йти у бій. Про це розповіла заступник міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.

– Наприкінці серпня цього року поблизу населеного пункту Покровське Запорізької області російською поліцією у так званому “зіндані” (викопаній глибокій ямі) за відмову брати участь у бойових діях утримують понад 50 російських військовослужбовців, яких годують мізерною пайкою їжі лише раз на добу. Характерно, що на всій тимчасово окупованій українській території противник використовує подібні “зіндани” для покарання місцевих жителів, затриманих за порушення комендантського режиму або з будь-якої іншої надуманої причини, – розповіла вона.

Також, за її словами, до Донецька масово звозять мобілізованих у Росії, більшість з яких – трудові мігранти з колишніх радянських республік, які свого часу виїхали на заробітки та отримали російські паспорти. Ці особи розповідають, що їх фактично насильно під конвоєм доставили на територію України. Наразі їх утримують під вартою у будинках, власників яких депортували до Росії.

Маляр додала, що запас сухих пайків, отриманих мобілізованими, практично закінчився, іншого продовольчого забезпечення до прибуття до бойових підрозділів для них не передбачено. Окрім того, російським окупаційним адміністраціям Сватівського району Луганської області повідомили, що з вересня 2023 року припинять продовольче забезпечення особового складу підрозділів, які дислокуються на території цього району.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни