Росіяни розповсюджують фейки про “розкрадання грошей” міжнародних партнерів українською владою – Новини України

Росіяни розповсюджують фейки про "розкрадання грошей" міжнародних партнерів українською владою - Новини України

Фото: т.ме/справді

Українців попередили про нову інформаційно-психологічну операцію росіян. Ворог розганяє фейки про “розкрадання грошей” міжнародних партнерів українською владою. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Відомо, що у Facebook на рекламу росіяни поставили повідомлення у соцмережі, в якому українську владу звинуватили у крадіжці допомоги, яку надають міжнародні партнери для боротьби з РФ. Мовляв, країни надають “мільярдну допомогу”, а бійцям “досі не вистачає ресурсів”.

– Це далеко не перша спроба росіян налаштувати українців проти влади та послабити підтримку міжнародних партнерів. Насправді фактів розкрадання допомоги не фіксували ані партнери, ані міжнародні організації, – розповіли у центрі, зазначивши, що важливо не дати ворогові посіяти паніку та розбрат в Україні. – Блокуйте подібні матеріали та надсилайте скарги до служби підтримки Facebook.

Рекламні кампанії запустили зі сторінки у Facebook повідомлення під назвою The newsr, яке маскується під “Новини та ЗМІ”. За даними Центру стратегічних комунікацій, цю психологічну кампанію запустили 7 травня, а сторінку створили 6 травня. Станом на даний момент вона не заблокована, тому всі її “реклами” ще можуть з’являтися у стрічках користувачів Facebook. Сам акаунт – порожній, додали у центрі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни