Росіяни повністю знищили всю енергетичну систему Херсона – Новини України

Росіяни повністю знищили всю енергетичну систему Херсона - Новини України

Фото: t.me/Укренерго

Російські окупанти знищили всю енергетичну систему Херсона. Про це повідомив виконавчий директор ДПЕК Дмитро Сахарук в ефірі Суспільного.

– Потрібно подивитись на ті регіони, де взагалі немає світла. Це визволений Херсон. Там російські окупанти зруйнували всю енергосистему. Там не те щоб графіків, там взагалі немає електроенергії, – сказав чиновник.

Він також зазначив, що енергетики докладуть максимум зусиль, щоб відновити подачу електроенергії найближчим часом. При цьому Сахарук зазначив, що після деокупації Київської області поновлення енергосистеми зайняло 30 днів. За його словами, очікується, що стільки ж триватимуть і роботи на звільненій частині Херсонської області.

Також стало відомо, що в деокупованому Херсоні Українське радіо повідомлятиме про початок та скасування повітряних тривог у регіоні. Радіостанція в Херсонській області веде мовлення на хвилях 92 МГц (FM) і на середніх – 1278 кГц (AM). На півночі регіону в Нововоронцовці, Давидовому Броді, Великій Олександрівці та Великій Лепетиху почути Українське радіо та дізнатися про повітряні тривоги можна на частоті 103 МГц (FM).

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни