Росіяни потрапили в об’єкт енергоструктури у Криворізькому районі, місто частково без світла – Новини України

Росіяни потрапили в об'єкт енергоструктури у Криворізькому районі, місто частково без світла - Новини України

Фото: t.me/vilkul

Під час чергової ракетної атаки росіяни потрапили в об’єкт енергетичної інфраструктури у Криворізькому районі, внаслідок чого багато населених пунктів району та мікрорайон Інгулець у Кривому Розізалишилися без електроенергії. Про це заявив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

– Внаслідок руйнування об’єкта енергетичної інфраструктури у Криворізькому районі через попадання під час останньої повітряної тривоги (більш детально інформацію давати недоцільно) без електроенергії багато населених пунктів району та мікрорайон Інгулець у Кривому Розі, – розповів він.

За словами Вілкула, на місці прильотів працюють енергетики. Також він додав, що якщо оперативно ліквідувати аварію не вдасться, то буде організовано підвезення води. Він зазначив, що комунальники намагатимуться задіяти альтернативні схеми електроживлення, але на це потрібен час.

Після масованих ударів Росії по енергетичних об’єктах України президент ВолодимирЗеленський звернувся до громадян країни з проханням підтримати стабільність енергосистеми та свідомо поставитися до споживання електроенергії. Також президент попросив наших співвітчизників пояснювати своїм знайомим та рідним про необхідність розвантажити енергосистему увечері.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни