Росіяни після втечі з Херсона запропонували переговори «без попередніх умов» – Новини України

Росіяни після втечі з Херсона запропонували переговори «без попередніх умов» - Новини України

Фото: Скріншот із відео youtube.com/watch?v=WY8sDvZdWEA

Російська сторона “відкрита” до переговорів із Україною без попередніх умов. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, передає “ТАСС “.

– Я можу лише підтвердити позицію – ми до діалогу відкриті, без попередніх умов. Ми до цього були готові й раніше, Київ за командою своїх західних кураторів перервав діалог, який загалом рухався вперед, розроблявся якийсь документ, зараз це все у минулому. Що далі? – Залежить не від нас, – заявив Рябков.

За його словами, шанси на діалог з Україною підвищаться, “якщо Києву накажуть із відповідних столиць”.

– Я можу з певністю висловити свою думку, що якщо Києву буде наказано з відповідних столиць, то шанси на такий діалог, мабуть, збільшаться. Але знову-таки – у нас тут немає жодних перешкод, і діалог має йти без попередніх умов, – зазначив він.

На фоні успішного контрнаступу ЗСУ на Херсонщині росіяни неодноразово робили заяви щодо готовності до переговорів. У МЗС України заявили, що Росія не зацікавлена у припиненні війни, а всі розмови про переговори російські чиновники починають робити після того, як їхня армія зазнає поразки на полі бою. У відомстві вважають, що готовність до переговорів до імітують з метою виграти час для накопичення ресурсів і перегрупування своїх військ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни