Росіяни обстрілюють окуповані ними території, де оголосили евакуацію – Новини України

Росіяни обстрілюють окуповані ними території, де оголосили евакуацію - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що російські окупанти почали обстрілювати тимчасово окуповані українські території, де оголосили евакуацію. Про це він сказав у ефірі телемарафону.

– Останніми днями ми почали бачити величезну кількість випадків, коли рашисти самі обстрілюють тимчасово окуповані території, де вони оголосили евакуацію. Так, на прикладі Роздолу, в якому лунали вибухи ще кілька днів тому, випуски цих ракет були безпосередньо з території, захоплених ворогом, – сказав Федоров.

За його словами, окупанти таким чином намагаються тиснути на мешканців України, щоб вони “евакуювалися” з тимчасово окупованих територій. Це, за словами мера, пов’язано з тим, що евакуація, яку оголошував ворог, повністю провалилася. За його словами, місцеві жителі чекають на повернення Збройних сил України, і не хочуть евакуюватися туди, куди ворог їм наказує.

Раніше стало відомо, що російські загарбники на тимчасово окупованих територіях пропонують депортувати мешканців районів, де оголошено “воєнний стан”, а незгодних на 30 днів відправляти “на підвал”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни