Росіяни обстріляли у Херсоні щойно відремонтовані лінії передач

Росіяни обстріляли у Херсоні щойно відремонтовані лінії передач

Фото: facebook.com/dtekdem У Херсоні вперше після деокупації налагодили електропостачання та близько 5% мешканців вже були зі світлом

Однак херсонці все одно не сидітимуть без світла – енергетики менш ніж за півгодини відновили постачання.

У суботу, 26 листопада, у Херсоні вперше після деокупації налагодили електропостачання та близько 5% мешканців вже були зі світлом. Проте вже наступного дня російські війська завдали удару по лініях електропередач. Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

“Щойно рашисти влучили в лінії електропередач, які живлять місто. Фахівці Херсонобленерго вже працюють над їх відновленням. Такі підлі атаки ворога нас не зламають! Далі працюємо над поверненням електропостачання до Херсонської області”, – написав Янушевич у Telegram.

Пізніше глава ОВА додав, що менш ніж за півгодини українським енергетикам вдалося полагодити пошкоджені електромережі та електроенергію до будинків жителів Херсона вдалося повернути.

Він зазначив, що українські фахівці зробили неможливе і всього через два тижні в місті почала з’являтися електрика.

Нагадаємо, 26 листопада повідомлялося, що у Херсоні налагодили електропостачання вперше після деокупації. В ОП заявили, що спочатку підключають об’єкти критичної інфраструктури, а потім побутових користувачів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни