Росіяни намагаються зібрати від 1,5 тисяч до 2 тисяч дітей з окупованих територій – Новини України

Росіяни намагаються зібрати від 1,5 тисяч до 2 тисяч дітей з окупованих територій - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Росіяни намагаються зібрати від 1,5 тисяч до 2 тисяч дітей з тимчасово окупованих територій України, щоб вивезти їх до Росії нібито на новорічні “ялинки”.
Про це повідомив міський голова Мелітополя Запорізької області Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

За словами Федорова, росіяни прикриваються пропагандою – дітей нібито відвезуть до Москви на новорічні свята. При цьому він нагадав про випадки, коли у вересні дітей з Енергодару, Кам’янки-Дніпровської та інших захоплених територій Запорізької області забирали до Криму та Росії спочатку на тиждень. Потім їх затримали на відпочинку на два місяці.

Федоров закликав усіх батьків, які залишаються в окупації, не віддавати своїх дітей окупантам.

– Ворог не раз показував, що вони потрібні Росії або для пропаганди, або як живий щит. Тому невідомо, чи діти повернуться додому, – заявив він.

Раніше Федоров розповів, що російські загарбники не дають завезти в тимчасово захоплений Мелітополь ліки для тяжко хворих людей. За його інформацією, в аптеках міста є обмежений асортимент ліків, здебільшого вироблених у РФ. Вони в кілька разів дорожчі за українські аналоги – наприклад, вітамін С коштує в 16 разів дорожче. У лікарні загарбники завозять ліки “на камери” пропагандистських телеканалів, а потім забирають ці медикаменти до військових шпиталів, додав Федоров.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни