Росіяни 21 раз обстріляли Сумську область – поранено трьох дітей – Новини України

Росіяни 21 раз обстріляли Сумську область - поранено трьох дітей - Новини України

Сумська область за день 21 раз зазнала російських обстрілів, внаслідок яких отримали поранення троє дітей. Про це повідомляє прес-служба обласної військової адміністрації.

– Глухівська громада: були мінометні обстріли (19 вибухів). В результаті одного з обстрілів (3 вибухи) поранення отримали 3 дітей (2010 р.н., 2013 р.н. та 2014 р.н.) Одна дитина госпіталізована, іншою надано медичну допомогу без госпіталізації, – йдеться у повідомленні.

Протягом дня росіяни також здійснили обстріли Краснопільської, Білопільської, Есманської та Середино-Будської громад. Загалом прикордонні райони Сумщини було обстріляно 21 раз – в області пролунало 98 вибухів.

Крім цього, російські війська скинули шість мін на територію Есманської громади, а Білопільська громада зазнала мінометного обстрілу з боку ворога. Як додаткова атака, росіяни здійснили авіаційний удар з вертольота, випустивши дев’ять некерованих ракет типу “НУРС”.

Свесська громада також постраждала від ударів мінометів з боку російських військ, а Середино-Будською громадою російські окупанти здійснили авіаудар з вертольота, випустивши п’ять ракет типу “НУРС”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни