Росія зібралася збільшити свою армію до 1,5 мільйона людей до 2026 року – Новини України

Росія зібралася збільшити свою армію до 1,5 мільйона людей до 2026 року - Новини України

Фото: t.me/mod_russia

Росія збирається збільшити кількість своєї армії до 1,5 мільйона осіб до 2026 року, зокрема за рахунок окупованих територій України. Це випливає зі слів міністра оборони РФ Сергія Шойгу, які наводить Міноборони Росії.

– Масштабні зміни складу Збройних Сил, збільшення їх чисельності, зміна військово-адміністративного поділу Російської Федерації, які проводитимуться протягом 2023 – 2026 років, вимагатимуть від усіх заступників Міністра оборони, головнокомандувачів (видами Збройних Сил), командувачів (військами військових округів, Північним) флотом та пологами військ Збройних Сил) прийняття відповідних компетентних рішень, – йдеться у телеграм-каналі відомства.

На окупованих територіях України хочуть створити самодостатні угруповання військ (сил), а також збільшити кількість полігонів.

Шойгу заявив, що тільки за рахунок посилення “ключових структурних компонентів Збройних Сил” можна забезпечити військову безпеку Росії, її критично важливі об’єкти, а також захистити окуповані території України.

У Міноборони Росії заявили, що свою нараду з питань збільшення чисельності Збройних Сил РФ Шойгу провів у рамках роботи в “об’єднаному угрупуванні військ спеціальної військової операції”, тобто на території України. Міністр оборони проінспектував штаб угруповання військ Схід.

21 грудня 2022 року в ході розширеного засідання колегії Міноборони Росії було заявлено про збільшення ЗС РФ з 1,151 млн осіб до 1,5 млн військовослужбовців.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни