Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі – Новини України

Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі - Новини України

Фото: Nazars_look

У корабельному угрупуванні ворожого флоту в Чорному морі збільшено кількість ракетоносіїв. Серед 10 кораблів – два ракетоносія. Загальний залп може становити 16 ракет типу “Калібр”. Про це повідомив речник Оперативного командування “Південь”, полковник Владислав Назаров.

Крім того, за його словами, російські окупанти посилили розвідку безпілотниками. Фіксується підготовка до можливих обстрілів України.

– На тлі активізації розвідувальних ворожих безпілотників проглядається підготовка до ракетних ударів. Не виключена і масована ракетна атака із застосуванням авіації. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, будьте пильні та уважні. Про підозрілих осіб, які фіксують об’єкти критичної інфраструктури, військові та інші стратегічні об’єкти, негайно повідомляйте компетентні органи, – додав Назаров.

9 січня Сили оборони Таврійського спрямування знищили російський катер. Як повідомило Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ у телеграмі, ворожу техніку було знищено в районі острова Білорудь.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни