Росія заявляє про нарощування виробництва ракет на тлі майбутнього українського контрнаступу, – ISW – Новини Галича

Шойгу стверджує, що російські сили отримали достатньо боєприпасів, щоб завдати значної шкоди українським силам.

Росія заявляє про нарощування виробництва високоточних ракет на тлі майбутнього українського контрнаступу. Про це пише УНН з посиланням на щоденний аналіз Інституту вивчення війни.

Як, повідомляється, міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що російська оборонно-промислова база нарощує виробництво високоточних ракет для їх використання проти України. Шойгу відзначив державну корпорацію “тактичні ракети” як зразкове оборонне підприємство, заявивши, що воно успішно починає серійне виробництво ракет і розробить плани подвоїти поточний обсяг виробництва в найближчій перспективі.

“Зосередженість Шойгу на виробництві високоточних ракет узгоджується зі зміною риторики міністерства оборони РФ, щодо використання Росією ракет для ударів по об’єктах військової інфраструктури в українських тилах, що, ймовірно, спрямоване на те, щоб виглядати випереджальними на тлі зростання побоювання в російському інформаційному просторі з приводу можливого українського контрнаступу”, – підкреслюють в Інституті вивчення війни.

Також, в аналізі йдеться про те, що, ймовірно, Шойгу таким чином намагається спростувати звинувачення в тому, що міністерство оборони РФ не може забезпечити достатню кількість боєприпасів для російських військ.

  • Так, Шойгу заявляв, що російська оборонно-промислова база збільшила темпи та обсяги виробництва, і стверджував, що російські сили отримали достатньо боєприпасів, щоб завдати значної шкоди українським силам.

    Також читайте: Британська розвідка вказала на проблеми з логістикою у російських окупантів

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни