росія вчора випустила рекордну кількість ракет. Українська ППО також поставила рекорд

Новини

росія вчора випустила рекордну кількість ракет. Українська ППО також поставила рекорд

Вчора

26 березня росія випустила рекордну одномоментну кількість ракет по Україні, підрахував The Insider на основі даних своїх джерел. 

52 ракети були випущені з кораблів Чорноморського флоту з акваторії Севастополя і щонайменше 18 з території Білорусі. Загальна вартість цих ракет перевищує $340 млн прямих виробничих витрат у цінах 2020 року, а з урахуванням логістики — до півмільярда доларів одномоментно лише залпами з кораблів Чорноморського флоту. При цьому ППО України поставила рекорд із збитих цілей: із щонайменше 70 випущених росією ракет долетіли лише 8. Інші були знищені в небі.

росія робила обстріл у тому числі по території, що знаходиться в безпосередній близькості від кордону Польщі. Того ж дня там перебував із візитом президент США Джо Байден.

Нагадаємо, російські війська вчора, 26 березня, близько 16.30 здійснили ракетний обстріл у Львові. Про повітряну тривогу у місті оголосили о 16.15 год. Згодом о 18:55 російські війська здійснили ще один удар по Львову. Сталося ще три потужні вибухи. В результаті нових ракетних ударів по Львову завдано значних збитків об’єктам інфраструктури. Жертв немає внаслідок двох ударів. 27 березня стало відомо, що нафтобаза в Дубно що на Рівненщині теж зруйнована вщент. Про це повідомив очільник Рівненської ОВА Коваль в ефірі телеканалу Еспресо. Жертв немає.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни