Росія тримає в Чорному морі два кораблі-ракетоносці, заряджені 12 “Калібрами” – Новини України

Росія тримає в Чорному морі два кораблі-ракетоносці, заряджені 12 "Калібрами" - Новини України

Фото: t.me/Nazars_look

На чергуванні в Чорному морі знаходяться два кораблі-ракетоносці, заряджені 12 “Калібрами”, тому удар може бути завданий будь-якої миті. Про це повідомила керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі інформаційного телемарафону.

– Ворог готується до завдання ударів, оскільки корабельне угрупування, незважаючи на посилення шторму, не згорнуло повністю бойове чергування ракетоносіїв. Частково заведено до пунктів базування, але на сьогодні на позиціях залишаються два ракетоносія – один надводний, один підводний. Це до 12 ракет типу “Калібр”, готових та споряджених до застосування, – сказала вона.

Вона зазначила, що застосування ракетоносіїв зазвичай узгоджується із роботою авіації. А тому останніми днями, коли Росія піднімала авіацію, в Україні лунав сигнал тривоги.

– Учора була тривога через зліт ракетоносія типу “Кинжал”. Це свідчить, що збирається інформація, вони вивчають ситуацію. Відпрацьовують злагодженість дій і цілком імовірно можуть завдати ракетного удару будь-якої миті, – наголосила вона.

При цьому Гуменюк зазначила, що для ворога накопичувати авіацію на кордоні, як повідомляють деякі інформаційні джерела, – неможливо. Раніше про це заявив також речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат. За його словами, російські війська не можуть стягнути свої літаки та вертольоти до кордонів України, оскільки авіації потрібні аеродроми та інша інфраструктура.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни