Росія розпочне другу хвилю паспортизації у Мелітополі – Новини України

Росія розпочне другу хвилю паспортизації у Мелітополі - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Окупанти готують нову хвилю примусової “паспортизації” у Мелітополі. Місцеві колабораціоністи намагаються вислужитися перед своїми “керівниками”. Про це заявив голова міста Іван Федоров на своєму Telegram-каналі.

– Місцеві зрадники хочуть вислужитися перед своїм московським керівництвом та рапортують про великий попит на паспорти країни-агресора. Такою, що потрібно організувати роботу виїзних бригад та додаткові пункти видачі паспортів, – зазначив чиновник.

Він додав, що людей погрозами та тиском примушують до отримання російського паспорта. Так, без паспорта РФ не можна оформити деякі соцвиплати, не можна володіти майном, а також оформити російський медичний поліс, без якого тепер неможливо якісне бюджетне лікування в окупації. Крім того, люди без російського паспорта не можуть отримати спецперепустку для переміщення між окупованими населеними пунктами.

– Росіяни хочуть до осені загнати всіх жителів СОТ у своє громадянство. Але це не допоможе загарбникам утримати території під час деокупації. Віримо у ЗСУ, наближаємо перемогу разом, – підсумував міський голова.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни