Росія розпочала інформаційну війну та дискредитацію оборони Бахмута – Новини України

Росія розпочала інформаційну війну та дискредитацію оборони Бахмута - Новини України

Фото: t.me/annamaliar

Росія розпочала масову інформаційну кампанію, спрямовану на дискредитацію українських військових, які захищають Бахмут. Про це пише заступник міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

За її словами, росіяни розповсюджують кілька наративів, спрямованих на дестабілізацію мирного населення, а також деморалізацію військових. У РФ заявляють, що нібито оборона Бахмута не має стратегічного значення і це лише політичне рішення. Однак це не так.

– Військові неодноразово пояснювали значення та завдання оборони Бахмута. Рішення щодо ведення бойових дій ухвалює найвище військове керівництво, – пише Маляр.

Крім цього, окупанти викладають фейкові документи нібито з українського східного штабу, тим самим намагаючись вплинути на військових. З цією метою демонструють “силу” окупантів та “слабкість” захисників, розкриваючи нібито відомі їм плани щодо Бахмута обох воюючих сторін, розповіла вона.

Російська армія продовжує розвивати кілька наступальних напрямів на сході України. Це Вугледар, Кремінна та Бахмут. Втрати росіян залишаються високими. При цьому українським військовим вдалося “приглушити” російських окупантів у Бахмуті Донецької області. Наразі на околицях точаться бої, українські Сили оборони перебувають у місті, “відходити ніхто не збирається”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни