Росія помітно знизила темп ударів ракетами та дронами по українському тилу, – ISW – Новини Галича

Росія поки що не планує евакуювати війська з Херсона і готується його захищати.

Американський інститут  вивчення війни (ISW)у новому звіті повідомив, що росія помітно знизила темп ударів ракетами та дронами по українському тилу, пише УНН.

Вийшов щоденний аналітичний бюлетень Вашингтонського Інституту вивчення війни (ISW). Найбільш помітні висновки з нього:

Росія інтенсифікувала те, що ISW називає інформаційною операцією за звинуваченням України у підготовці вибуху “брудної бомби”. Так експерти Інституту називають нові дзвінки російських генералів у західні військові відомства та брифінг до міноборони росії на ту саму тему. В ISW, як і раніше, вважають російську операцію під хибним прапором найближчим часом малоймовірною, але причини цього разу не вдаються. Вчора як причини наводилося те, що рф далеко не вперше кидається подібними нічим не підкріпленими звинуваченнями, а військові вигоди від вибуху такої бомби для росії невеликі.

У понеділок російських авіа-, ракетних та дронових ударів по українському тилу було набагато менше, ніж у попередні дні – ракет було випущено лише дві. Висновок: запаси закінчуються, причому ефективність цих ударів обмежена.

Євгеній Пригожин продовжує набирати силу і будувати військову структуру, паралельну міністерству оборони. Так, пише ISW, посилаючись на Z-канали, саме Пригожин рекрутує добровольчий батальйон. Саме у нього тепер влаштувався Ігор Гіркін, один із засновників проросійського збройного руху на Донбасі у 2014 році. Гіркін відомий своєю їдкою критикою керівництва міноборони.

Збройні сили Росії пронизані расизмом, що може призводити до конфліктів на міжетнічному ґрунті.

Читайте також: Німеччина поставить Україні ще три комплекси IRIS-T

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни