Росія не може дозволити собі постійних масованих ударів через дефіцит озброєння – Новини України

Росія не може дозволити собі постійних масованих ударів через дефіцит озброєння - Новини України

Фото: facebook.com/yuriy.ignat

Минулого тижня росіяни не вдавалася до масових ударів і майже не застосовували крилаті ракети та іранські дрони. Про це під час брифінгу повідомив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

– Очевидно, що противник не може дозволити собі завдавати масованих ударів постійно, тому що відчуває певний дефіцит озброєння. Це стосується і «Іскандерів», і ракет Х555, Х101, а також «Калібр», особливо «Калібрів», – розповів він.

Плюс це умовне затишшя можна пов’язувати зі звільненням правобережжя Херсонської області. РФ зосередила увагу на тому, щоб зберегти своє угруповання та передислокувати його на лівий берег. 

У жовтні росіяни запустили до 15 ракет «Калібр». Водночас окупанти вже вивели у Чорне море носії таких ракет, тому удари можливі. Також продовжуються обстріли прифронтових зон реактивною артилерією та зенітними комплексами С-300. Застосування повітряних ракет типу ХА-59 та ХА-31 відбувається майже щодня по регіонах з бойовими діями. 

Під час останньої російської масованої атаки 31 жовтня удари по Київщині вплинули на водо- та енергопостачання Києві та області. З 10 жовтня РФ пошкодила близько 40% енергетичної інфраструктури України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни