Роксолана Підласа очолила бюджетний комітет Верховної Ради – Новини України

Роксолана Підласа очолила бюджетний комітет Верховної Ради - Новини України

Фото: facebook.com/roksolana.pidlasa

Новою головою комітета Верховної Ради з питань бюджету стала 28-річна Роксолана Підласа. Про це у своїх телеграм-каналах повідомили народні депутати Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко.

Підласа замінила свого колегу по фракції “Слуга народу” Юрія Арістова. Його, у свою чергу, обрано заступником комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Раніше Підласа була заступницею голови комітету з питань економічного розвитку.

Глава партії “Слуга народу” Олена Шуляк стала головою комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Чинний голова комітету Андрій Клочко залишився у статусі члена комітета.

Андрій Задорожній («Слуга народу») обраний головою комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин. Його очолював Дмитро Лубінець, який влітку став уповноваженим Верховної Ради з прав людини. Ахтем Чийгоз («ЄС») обраний першим заступником голови комітету.

У листопаді ЗМІ повідомили про обшуки ДБР у голови бюджетного комітету Верховної Ради, нардепа від “Слуги народу” Юрія Арістова. Експредставник фракції “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич заявив, що не збирається добровільно йти з посади голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни