Родині загиблого гвардійця з Франківщини вручили державну нагороду

В меморіальному сквері Івано-Франківська командир військової частини Національної гвардії України разом з керівництвом міста вшанували пам’ять Героїв, які загинули в бою з російським окупантом та Героїв битви під Крутами покладанням пам’ятних лампадок та передали державну нагороду родині загиблого гвардійця. 28 Січня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 348 Орден отримала мати Ганна Харук та сестра Галина Василащук Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Указом Президента України № 254 від 17.04.2022 року за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Володимира Харука. Відзнаку отримала мати Ганна Харук та сестра Галина Василащук, інформують “Вікна”.

Після вручення нагороди відбулася поминальна панахида за полеглим воїном.

Харук Володимир загинув під час виконання бойового завдання з оборони міста Маріуполь Донецької області, отримавши поранення, не сумісні з життям.

“Вічна пам’ять і шана Герою. Він навіки залишиться в наших серцях та в наших рядах”, — кажуть побратими з Національної гвардії України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни