Ріта Ора на “Євробаченні” підтримала Україну та виступила разом з юною біженкою з Рівного

На сцені пісенного конкурсу Ріта виконала свій хіт Anywhere, тримаючись за руки з Софією. Українка тримала у руках м’яч, який, за словами співачки, символізує втрачене дитинство дітей-біженців.  10 Травня, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 329 Номер співачки завершився ефектним танцювальним номером, а у фіналі Ору підняв на руки шоубалет Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Британська співачка Ріта Ора під час свого виступу у першому півфіналу “Євробачення-2023″підтримала Україну, пише “ТСН”.

Зірка вийшла на сцену разом з танцівницею з України Софією. Дівчина родом з Рівного та через повномасштабну війну була змушена з родиною тікати до Великої Британії. 

На сцені пісенного конкурсу Ріта виконала свій хіт Anywhere, тримаючись за руки з Софією. Українка тримала у руках м’яч, який, за словами співачки, символізує втрачене дитинство дітей-біженців. 

Номер співачки завершився ефектним танцювальним номером, а у фіналі Ору підняв на руки шоубалет. 

У своєму Twitter-акаунті Ора поділилася зворушливою історією Софії та висловилася про те, як важливо підтримувати Україну сьогодні. Історія дівчинки з Рівного стала неймовірно близькою самій Ріті, адже вона свого часу з батьками також була змушена покинути Югославію та бігти до Британії.

“Для мене Софія уособлює силу та надію в ці неспокійні, трагічні та мінливі часи. Ми не повинні забувати про привілей Великої Британії, яка має право приймати “Євробачення-2023″ року в Україні після перемоги Kalush Orchestra на конкурсі минулого року. Доля сім’ї Софії нагадує мені про неймовірну подорож, яку пройшла моя сім’я, коли я була в її віці, і я завжди буду вдячна Великій Британії за проявлену до нас доброту та співчуття. Софія відкриває мій виступ цього вечора, граючи з м’ячем, що символізує втрату дитинства для цих бідних біженців. Я сподіваюся, що цей дивовижний пісенний конкурс відкриє серця по всій Європі та світу. Ми любимо тебе, Україно, ми всі виступаємо сьогодні для тебе”, — написала Ора. 

Раніше йшлося, що в ефірі першого півфіналу Євробачення звучала сирена і виступали неймовірні українки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни