Ринок праці в Івано-Франківську: затребувані професії та зарплатня

Для підтримки України та наближення перемоги вкрай важливо працювати в тилу, який забезпечує, зокрема, матеріальні потреби фронту. 

В Івано-Франківському міському центрі зайнятості продовжують шукати кадри, передає Фіртка.

Станом на 27 грудня 2022 року, у базі Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості зареєстрували 568 вакансій. Так, найчастіше мають попит робітничі професії.

Найбільша потреба наразі у швачках, слюсарях-ремонтниках, кухарях, в’язальниках схемних джгутів, кабелів та шнурів, лікарях, кондитерах та інших. Є багато вакансій для роботи на залізниці. Шукають навіть сапера для розмінування.

Також у базі даних зареєстрували актуальні вакансії працівників медичної галузі. Заробітна плата яких становить від 6 500 до 20 000 гривень.

З повним переліком вакансій можна ознайомитись за посиланням.

Зазначимо, що в Івано-Франківську на кожну вакансію в середньому припадає чотири претенденти.

  читайте також: Як змінився ринок праці України з 2000 року — дослідження

Водночас загалом, якщо порівнювати зарплату у червні з довоєнним періодом, істотних змін у структурі матеріальної винагороди не відбулося. Як роботодавці, так і кандидати підвищували межу суми винагороди.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становить 8 529 гривень, що в порівнянні з довоєнним періодом більше на 878 гривень.

Більше про виклики та реалії: ринок праці в Івано-Франківську під час війни читайте у матеріалі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни