Рік повномасштабної війни, викриття провайдера, який роздавав Інтернет окупантам та молебень за загиблими Захисниками: головне за день від Фіртки

Фіртка зібрала для читачів найцікавіші новини п’ятниці, 24 лютого.

Рік повномасштабної війни: найчастіші правопорушення на Івано-Франківщині

Повномасштабна російська агресія внесла значні корективи в усі сфери життя українців. Зазнала змін й робота українських поліцейських.

Підробили документи про інвалідність дитини, щоб військовозобов’язаний міг виїхати за кордон. На Прикарпатті викрили організатора схеми

На Прикарпатті поліцейському повідомили про підозру в організації незаконного переправлення за кордон осіб призовного віку та незаконне зберігання  вогнепальної зброї та боєприпасів (ч. 3 ст. 332, ч. 1 ст. 263 КК України).

На Прикарпатті виявили майже 5 млн гривень готівки. СБУ викрила провайдера, який роздавав Інтернет окупантам

Кіберфахівці Служби безпеки заблокували у Києві канал «легалізації» грошей терористичної організації «днр».

Рік боротьби та незламності: ветеран російсько-української війни Михайло Шутак розповів про важливість міцного тилу

24 лютого 2022 року близько 4-ї години президент рф володимир путін оголосив про початок «спеціальної воєнної операції», метою якої він назвав «демілітаризацію і денацифікацію України». Життя багатьох українців змінилось на «до» та «після».

Прикарпатцям розповіли, як говорити батькам та вчителям з дитиною, яку цькують у школі

Надійним фактором у боротьбі з булінгом є формування довірливих, близьких і відкритих взаємин між дитиною і батьками, дитиною і вчителями.

На міському кладовищі провели поминальне моління за загиблими Захисниками

Сьогодні, 24 лютого, у першу річницю повномасштабного вторгнення, опісля спільної поминальної Літургії, яка відбулася в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у м. Івано-Франківськ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни